Driesterrenhotel De Oringer Marke by Flow bevindt zich aan de brink van het Drentse dorpje Odoorn. Dit hotel is een ideale uitvalsbasis voor het maken van prachtige fiets- en wandeltochten door de natuur van Drenthe.
Het hotel beschikt over 33 hotelkamers en in de tegenover gelegen dependance "De Oringer Stee" bevinden zich eveneens 12 kamers. De kamers zijn voorzien van een tweepersoonsbed (met twee enkele matrassen), een flatscreen TV, kluisje en een badkamer met douche en/of bad en een toilet. De kamers in de Oringer Marke zijn per lift te bereiken. Daarnaast beschikt het hotel over deluxe junior suites die net dat beetje extra bieden. Deze kamers bieden meer ruimte en zijn, naast de standaardfaciliteiten, voorzien van een zitje, bureau en soms een balkon.
In het hotel zijn huisdieren welkom. Tijdens ontbijt, lunch en diner is er een lounge waar u uw hond mee naar toe kunt nemen.
De Oringer Marke by Flow beschikt over zes bowlingbanen en een gezellig factory eetcafé. De bowlingbanen hebben een 'sixties look' met sfeervolle lounchehoek, neonverlichting en pop-art. In de brasserie, lounge of serre kunt u genieten van een drankje en een hapje met dagverse en regionale producten. Daarnaast bezit de Oringer Marke een groot & gezellig terras, waar u heerlijk kunt vertoeven. Bij slecht weer kunt u altijd gebruik maken van het verwarmde overdekte terras.
De omgeving van het hotel leent zich uitstekend voor het maken van uitdagende wandel-, fiets én mountainbiketochten. Via een prachtige route rij je langs diverse bezienswaardigheden. Bezoek bijvoorbeeld het Boomkroonpad waar u door de toppen van de hoge bomen kunt bewonderen. In de nabijgelegen plaats Borger kunt u het grootste hunebed van Nederland bezichtigen. Tevens vindt u hier het Hunebedcentrum waar u wordt meegevoerd naar de prehistorie. Een bezoek aan Wildlands Adventure Zoo Emmen mag ook zeker niet ontbreken. Hier bent u zeldzaam dicht bij de natuur. Bijzondere ontmoetingen tussen mens en dier vinden hier plaats die een bezoek aan het dierenpark tot een onvergetelijke ervaring maken!
minderDriesterrenhotel De Oringer Marke by Flow bevindt zich aan de brink van het Drentse dorpje Odoorn. Dit hotel is een ideale uitvalsbasis voor het maken van prachtige fiets- en wandeltochten door de natuur van Drenthe.
Het hotel beschikt over 33 hotelkamers en in de tegenover gelegen dependance "De Oringer Stee" bevinden zich eveneens 12 kamers. De kamers zijn voorzien van een tweepersoonsbed (met twee enkele matrassen), een flatscreen TV, kluisje en een badkamer met douche
... Lees meer